هدف ما حمایت از کالا و توسعه صنعت شماست

دریافت مشاوره تخصصی

ثبت شرکت در سوریه چه مراحلی دارد؟

ثبت شرکت در سوریه با همکاری شرکت آکام در کوتاه ترین زمان انجام خواهد شد. مراحل ثبت و راه اندازی شرکت در دمشق و سایر استان های سوریه را به ما بسپارید و با مناسب ترین هزینه شرکت خود را به ثبت رسانده و فعالیت اقتصادی خود را شروع کنید. ما آماده ارائه خدمات کامل در زمینه های مختلف تجاری در کشور سوریه هستیم. در ادامه با ما همراه باشید…

ثبت برند و نام تجاری در سوریه

ما در آکام در نظر داریم تا با آسان نمودن مراحل ثبت برند و نام تجاری در کشور سوریه برای شما کارفرمایان گرامی امکان شروع کسب و کار در دمشق را به راحتی فراهم آوریم. شما را در پیشبرد کسب و کارتان و ثبت برند مورد نظرتان یاری کرده و به اوج برسانیم. ما در این مقاله بطور کامل جوانب ثبت برند و ثبت نام تجاری را بررسی نموده و خدمت شما ارائه خواهیم کرد.

ثبت شرکت در سوریه

اهمیت ثبت شرکت در سوریه و توجیه اقتصادی آن
یکی از بازارهای صادراتی بکر کشور سوریه است. به دلیل مجاورت کشور سوریه با مدیترانه ، کشور سوریه فرصت بسیار مناسبی جهت ورود به بازارهای جهانی است و میتوان سوریه را به عنوان یک هاب در منطقه غرب آسیا و شمال آفریقا نظر گرفت.

جایگاه کالاهای ایران و لزوم ثبت شرکت و فعالیت اقتصادی در سوریه

کشور سوریه با جمعیت 20 میلیون نفر و با توجه به افزایش جمعیت روز افزون به دلیل مهاجرت معکوس بعد از جنگ خود نیز به عنوان یک مقصد بالقوه جهت کالاهای تولید ایران به شمار می رود. به این ترتیب ثبت شرکت در سوریه لزوم گسترش فعالیت اقتصادی در این کشور است.

لزوم ثبت شرکت در سوریه و شروع فعالیت های اقتصادی

به دلیل شرایط خاص کشور ایران و سوریه ( شرایط تحریمی) تجارت با سوریه دارای چند پیش شرط ضروری است که در وهله ی اول می توان به ثبت شرکت در سوریه اشاره کرد.

ثبت شرکت در سوریه به خصوص برای کالاهایی که نیاز به خدمات پس از فروش دارند و یا شرکت هایی که محصول آنها از جنس خدمات و پیمانکاری می باشد از ضروریات کشور سوریه است.

شخصیت حقوقی در بخش دولتی و خصوصی سوریه

و نکته ای که شرکت های ایرانی بایستی به آن توجه کنند این است که در بین بخش دولتی و خصوصی سوریه؛ داشتن شخصیت حقوقی در کشور سوریه از ابتداییات و ضروریات می باشد؛ بخصوص اینکه این کشور قراردادها و بندهای حقوقی و پیگیری های قضایی را بسیار جدی دنبال می کنند.

دریافت مالکیت 100 درصدی پس از ثبت شرکت در سوریه

برای ثبت شرکت در سوریه نیاز به یک شریک سوریه ای می باشد اما این امکان برای اشخاص ایرانی وجود دارد که شرکت خود را با 99% مالکیت برای خود و عدم اختیار شریک سوریه ای در هیچ یک از تصمیمات شرکت به ثبت برساند.

وجود این شریک سوریه ای تا زمانی الزامی است که اقامت تجاری کشور سوریه را اخذ نمایید و بعد از آن مالکیت 100% شرکت در اختیار خودتان می باشد.

ثبت و راه اندازی شرکت در سوریه با آکام

ساده ترین راه ثبت شرکت در سوریه آن است که با تحویل پاسپورت خود به تیم حقوقی شرکت نورالفرات موافقت نامه های شما اخذ می گردد و پس از آن با تنظیم وکالت نامه به تیم حقوقی شرکت آکام سجل تجاری شرکت شما در کمترین زمان اخذ می گردد.

ثبت ارزان شرکت در سوریه و دمشق

برای ثبت شرکت ارزان در سوریه و همچنین ثبت شرکت با کمترین زمان در سوریه و مراحل ثبت شرکت در سوریه که شامل ( موافقت نامه امنیتی ، سجل تجاری ، کارت بازرگانی و اقامت تجاری ) شرکت آکام میتواند تمام خدمات ثبت شرکت و برند تجاری در سوریه را به شما ارائه دهد.

لزوم ثبت شرکت و برند تجاری چیست؟

تنها انتخاب یک نام بعنوان شرکت و برند باعث این نمی شود که شخص دیگری از نامی که انتخاب کرده اید استفاده نکند، اگر می خواهید از نامی که برای شرکت خود انتخاب کرده اید محافظت کنید می بایست اقدام به ثبت برند نمایید که کلیه مسائل مربوط به ثبت برند در سوریه و ثبت شرکت در سوریه را ما برای شما انجام خواهیم داد.

سوریه بستر مناسب برای ثبت شرکت و برند

دمشق یک بستر مناسب برای سرمایه گذاری خارجی می باشد. با توجه به اینکه کشور سوریه همسایه با ایران است سرمایه گذاری و ثبت شرکت در دمشق می تواند یک فرصت طلایی باشد. شرکت آکام ارائه کننده خدمات ثبت برند و شرکت در کل کشور سوریه می باشد و در این راستا تماما به پشتیبانی از سرمایه گذاران برای شروع و پیشبرد کسب و کار در دمشق یاری می رساند.

ثبت شرکت و برند تجاری در سوریه ساده تر از گذشته

ما در آکام در نظر داریم تا با آسان نمودن مراحل ثبت و راه اندازی برند و شرکت برای شما کارفرمایان گرامی امکان شروع کسب و کار در سوریه را به راحتی فراهم آوریم. شما را در پیشبرد کسب و کارتان یاری کرده و به اوج برسانیم.

ثبت شرکت در سوریه
ثبت شرکت و برند تان را در سوریه به آکام بسپارید

اگر به فکر سرمایه گذاری در سوریه هستید، اگر قصد حمل و نقل به سوریه را دارید و یا در فکر اخذ نمایندگی در سوریه می باشید، شرکت آکام این کار را برای شما انجام می دهد و راه اقتصاد سوریه را به روی شما باز خواهد کرد. ما در آکام خدمات متعددی ارائه میدهیم و راه صادرات به سوریه را به روی شما باز خواهیم کرد.

گزارش خبرگزاری ها و لزوم افزایش سرمایه گذاری در سوریه

به گزارش خبرگزاری ها، در چند سال اخیر که کشور سوریه با تروریسم بین‌المللی مواجه شده است، روابط دو کشور ایران و سوریه از جنبه منافع سیاسی – امنیتی پررنگ‌ تر دیده می‌شود.

بررسی‌ های آماری نشان می‌دهد در گذشته‌ روابط دو کشور علاوه‌بر سیاست، در زمینه‌های اقتصادی بسیار بزرگ تر از وضعیت فعلی بوده است و میزان صادرات ایران به سوریه در سال ۸۹ بیش از نیم‌میلیارد دلار (۵۱۶ میلیون دلار) بوده که این میزان با کاهش ۶۶ درصدی در سال ۹۶ به ۱۷۲ میلیون دلار رسیده است. این امر لزوم سرمایه گذاری و پتانسیل صادرات و واردات بین دو کشور را نشان می دهد.

سرمایه گذاری در سوریه

با توجه به آغاز رسمی دوران بازسازی در این کشور، کارشناسان بین المللی انتظار دارند که علاوه بر بازیگران قدرتمند در عرصه سوریه، حتی کشورهای حامی جنگ در سوریه نیز به جمع سرمایه گذاران بازسازی در سوریه خواهند پیوست. این موضوع را می توان از سرمایه گذاری پرسود قطری ها در سوریه و آغاز رایزنی ها برای گشایش کنسولگری امارات متحده در دمشق نیز نتیجه گرفت.

نقش ایران در سرمایه گذاری پرسود در سوریه

در این دوران و با افزایش نقش بازیگران خارجی در سوریه، انتظار می رود که ایران نیز نقش خود را در زمین اقتصادی سوریه بازی کند. بنابراین سوریه تمهیدات ویژه ای برای حضور فعالان اقتصادی ایرانی اندیشیده و موجب شده که روند سرمایه گذاری در سوریه و تجرات برای ایرانیان سرعت بیشتری داشته باشد.

ما در شرکت آکام توانسته ایم طی 3 سال گذشته با استفاده از بدنه بومی کارشناسان در سوریه، اقدامات عملیاتی ویژه ای را در تشکیل حلقه های ارتباطی با تجار و فعالان اقتصادی دو کشور برقرار کنیم و اعلام می کنیم که سرمایه گذاران و تجار ایرانی علاقه مند می توانند با استفاده از ظرفیت ما در تهران و دمشق، فعالیت مطمئن خود را در سوریه آغاز کنند.

سرمایه گذاری در سوریه از روش های زیر امکان پذیر می باشد:

انتقال خطوط تولید:

اگر شما صاحب صنعتی هستید که در حال حاضر با رکود تولیدی رو به رو است و همه یا بخشی از توان تولید خود را از چرخه خارج کرده اید می توانید با بازار تولید محور صوریه بخشی از توان اقتصادی خود را احیا کنید. سوریه یک کشور تولید محور بوده و تسهیلات ویژه ای برای تولیدکنندگان قائل شده است.

تولیدکنندگان خارجی سهم ویژه ای از این تسهیلات خواهند داشت و ما به شما را برای استفاده از این مسیر یازی خواهیم کرد. همچنین تجاری که توانایی و تجربه موفقی در تولید محصولات در ایران دارند و با ثبات تقاضا مواجه هستند، می توانند این تجربه خود را در قالب سرمایه گذاری تولیدی به این بازار بکر منتقل کنند.

فعالان اقتصادی از طریق احیای خطوط تولید غیرفعال در سوریه نیز می توانند وارد این بازار شوند. بخشی از خطوط تولید سوریه غیرفعال یا نیمه فعال هستند و نیاز بازار به مصرف، باعث شده تا فرصت خوبی برای احیای این صنایع فراهم شود.

انتقال فناوری:

با توجه به بحران پیش آمده، کشور سوریه از فضای تکنولوژی روز فاصله گرفته است که شرکت های ایرانی با رویکرد انتقال دانش می توانند به بازار این کشور راه پیدا کنند. شرکت های دانش بنیان که ظرفیت اشتغالزایی بالا با هزینه کمتر را دارند در اولویت قرار خواهند گرفت.

همچینین پیشنهاداتی که باعث صنعتی سازی زمینه هایی مانند کشاورزی و دامپروری می شوند، می تواند فرصت خوبی برای رایزنی با دولت و بخش خصوصی ایجاد کند.

صادرات:

با توجه به اینکه سوریه قبل از جنگ کشور متوفری بوده و توان تامین نیازهای خود را داشته است در حال حاضر تقاضای زیادی در بازار این کشور وجود دارد و با توجه به تنوع بالای این نیازها، صادرکنندگان ایرانی می توانند بازار محصولات خود را در این کشور توسعه دهند.

کالاهای ایرانی در سوریه تقریبا ناشناخته اند و کیفیت بسیاری از محصولات ایرانی در مقایسه با کشورهای عربی و ترکیه ای، بیشتر است. لذا بررسی این بازار به فعالان اقتصادی کمک می کند تا بازار جدیدی را برای محصولات خود پیدا کنند. ما در شرکت آکام با بررسی میدانی و دقیق بازار سوریه، تحلیل های دقیق و تاثیرگذاری در این زمینه ارائه خواهیم کرد.

صادرات به سوریه

کشور سوریه یک بازار بکر صادراتی برای محصولات ایرانی است با توجه به وضعیت کشور سوریه به دلیل تحریم های صورت گرفته و همچنین مصوبه هیئت دولت سوریه مبنی بر ممنوعیت واردات کالا از ترکیه و از سویی دیگر رقابتی تر شدن قیمت کالاهای تولید شده در ایران ، کالاهای ایرانی توان رقابتی بالایی با محصولات مشابه خارجی خود دارند .

برای صادرات به سوریه با بررسی های انجام شده توسط تیم تحقیقاتی و بازاریابی شرکت آکام تولیدکنندگان و صادرکنندگان ایرانی میتواند در حوزه های انرژی ، صنایع ساختمانی ، تجهیزات پزشکی ، صنایع و تجهیزات زیر ساختی و صنایع دامی و غذایی با اولویت بیشتری را به خود اختصاص داده است و لازم به ذکر است با توجه به حجم بازسازی با سرعت بالای کشور سوریه و بکر بودن صادرات به دمشق و بازار این کشور و با توجه به شرایط کنونی بازار اقتصادی کشور ایران بهترین راه برای درآمد ارزی و توان مقابله با نرخ دلار جهانی، صادرات و ورود به بازرهای جهانی است و گزینه مناسب برای تولید کنندگان و صادر کنندگان ایرانی همان گونه که در مورد وضعیت جغرافیای و بازار سوریه گفته شد ، صادرات و تجارت با سوریه می باشد.

صادرات در کنار انتقال فناوری یکی از مهم ترین ارکان تجارت بین المللی است که از اهرم های مهم سیاست بین الملل نیز به شمار می اید. تقویت صادرات می تواند توسعه اقتصادی صنایع را تسهیل کند و این امر با شناسایی بازارهای جدید و معرفی مشتریان امکان پیذیر خواهد بود. ما در کنار شما هستیم تا مسائلی از جمله شناسایی بازار و صادرات و حمل و نقل به سوریه را برای شما انجام دهیم.

تجارت با سوریه – فعالیت های تجاری شرکت ها بین سوریه و ایران

درباره تجارت با سوریه بخوانید: پس از اتمام جنگ در دمشق و نیازمندی این کشور به تجارت و ایجاد روابط تجاری با سوریه و فراهم شدن فضای تجاری و بازرگانی و کسب و کار، صاحبان سرمایه و تجار و بازرگانان میتوانند در این کشور سرمایه گذاری کنند و به تجارت با سوریه بپردازند.

در ایران و سایر کشورهای جهان سرمایه گذاران و تجار به فکر تجارت با سوریه افتاده اند و این یک فرصت مناسب برای افزایش سرمایه و گسترش تجارت و کسب و کار است. آکام نیز در اینجا بطور کامل خدمات تجاری را به شما ارائه می دهد.

تجارت با سوریه در چند سال اخیر:

کشور سوریه در چندین سال اخیر سرگرم پیکار با تروریسم بود که با یاری های کشور‌ایران و عملکرد مردم سوریه به‌این مبارزه ها خاتمه اعطا کرد. مردم سوریه که یاری های کشور ‌ایران را در حین نزاع دیدند پس از آخر مبارزه هم رابط خویش را با اهل ایران ها مراقبت کردند.

همین قضیه پای تاجران و کالاهای اهل ایران را به بازار این سرزمین و تجارت با سوریه گشوده کرد. مردم سوریه در حین پیکار خسارتی متعددی دیدند و شرایط کنونی در هم اکنون مرمت مکان های ضرر چشم می باشند، این زمینه سوریه را به یک مصرف کننده مواد غذایی و صنعتی با گنجایش بالا تبدیل نموده است.

ترکیه، عراق، امارت و مصر مملکت هایی می باشند که تولید ها خویش را به سوریه صادر می نمایند البته نمی توانند جای کشور ایران را در این بازار لبریز نمایند.

صادرات به سوریه به 500 میلیون تومان سرمایه گذاری اول نیاز میباشد. کشور‌ایران به جهت حالت جغرافیایی قادر است از روش دریا، هوا و زمین صادرات به‌این مملکت را انجام دهد و زیرا برای صادرات به واسطه نیاز ندارند همین مسئله کناره امنیتی برای تاجران اهل ایران آماده نموده است زیرا برای تجارت با سوریه به واسطه نیاز ندارند.

رجوع سرمایه نسبت به جور و حجم متاع متغیر میباشد که عصر رجوع سرمایه 6ماه تا یکسال برآرود شده‌است. تمام معاملات دربین تاجران و خریدار از روش بنگاه های اقتصادی و صرافی ها با کارمزد 1 تا 2 درصد انجام می گردد.

حمل و نقل به سوریه و حمل کالا از طریق دریایی و زمینی و هوایی به سوریه

حمل و نقل به سوریه – حمل و نقل پرهزینه ترین بخش از پروسه صادرات به شمار می آید و تغییر آن مولفه قدرتمندی در کاهش هزینه ها و رقابت پذیری محصولات را در پی دارد. شما می توانید با استفاده از کارشناسان با تجربه ما، محصولات خود را از یکی از روش های زمینی، هوایی و دریایی به کشورهای منطقه و جهان صادر کنید. تیم خبره ما توانسته با شناسایی کریدورها و عوامل و بازیگران تاثیرگذار آن، هزینه های جابجایی کالا را کاهش داده و خود را به عنوان یکی از فعالین عرصه حمل و نقل به سوریه و دیگر کشورها مطرح کند.

درباره حمل و نقل به سوریه بیشتر بدانید

یکی از دغدغه های تولیدکنندگان و صادرکنندگان مبحث حمل نقل به سوریه و امنیت کالا برای صادرات به سوریه می باشد .

بسیار سوال های متفاوتی برای حمل نقل ارزان و مطمئن به سوریه وجود دارد.

چگونه بار را حمل کنیم؟

ارزانترین مسیر حمل و نقل به سوریه چه مسیری است؟

مسیرهای متفاوت برای حمل و نقل به دمشق چه مسیرهایی هستند؟

کوتاه ترین زمان انتقال کالا چه مسیری است؟

ارزان ترین مسیر حمل و نقل چیست؟

و بسیاری از سوال های دیگر که البته شرکت آکام می تواند به این سوالات دیگر پاسخ بدهد و همچنین در مسیر آن ها به شما خدمات ارائه دهد .

مسیر های مختلفی برای حمل و نقل به سوریه وجود دارد که ارزان ترین مسیر تا کوتاه ترین مسیر و دیگر راه های مطمئن برای حمل و نقل میتوان نام برد و توضیح داد . با توجه به هم مرز نبودن کشور سوریه با کشور ایران که برای صادرکنندگان و تولیدکنندگان ایرانی دغدغه بیشتری را دارد مسیرهای گوناگونی برای حمل و نقل به سوریه وجود دارد از مسیر های ارزان و مطمئن برای حمل نقل تا مسیرهای با کم ترین زمان برای حمل و نقل به دمشق که در ادامه نام برده می شود.

1- مسیر بندعباس که حدود 20 تا 30 روز طول می کشد .

2-مسیر ترکیبی که کالاها به صورت زمینی تا بندر مرسین یا اسکندرون ترکیه حمل میشوند و از آن بنادر به سمت بندر لاذقیه حمل می شود.

3-مسیر عراق که می توان با کم ترین زمان از راه زمینی برای حمل و نقل اقدام کرد که حدود ده روز طول خواهد کشید.

4-مسیر هوایی که برای نمونه کالاها و بارهای با حجم و وزن کمتر هستند که حدودا دو روزه می رسد.

شرکت آکام با دفاتر فعال در ایران و سوریه به دنبال کم ترین زمان برای حمل و نقل و همچنین ارزان ترین راه حمل و نقل برای تولیدکنندگان و صادرکنندگان ایرانی است و در تمام پروسه حمل و نقل در کنار شرکت های ایرانی حضور دارد و تمام پروسه حمل و نقل به کشور سوریه را از مبدا تا انبار مقصد با ارزان ترین و کم ترین زمان انتقال بار به دمشق به عهده می گیرد

اهمیت روش های حمل و نقل در حمل و نقل به سوریه

در جهت حمل و نقل به سوریه : حمل و نقل جاده ای از قدیمی ترین راه های انتقال کالا بین شهرها و کشورها می باشد که از نظر سرعت و قیمت جهت حمل و نقل بسیاری از کالاها مناسب است. شرکت های حمل و نقل از روش های دریایی و هوایی و زمینی و با استفاده از کامیون و کشتی و هواپیما و قطار کالا را انتقال می دهند.

توسعه خطوط راه آهن در پیشرفت حمل و نقل بین المللی نقش بسیار مهمی دارد. ساخت استاندارد جاده ها و استفاده از امکانات دریایی و هوایی همه در انتقال کالا بین کشورها بسیار با همیت هستند.

در بین همه کشورها سرمایه گذاری در سوریه از پیشنهادهای ما به شما می باشد. امکان ثبت شرکت در سوریه را برای شما فراهم آورده ایم تا به راحتی کسب و کارتان را در هر کشوری توسعه دهید. آکام با اعطای نمایندگی در سوریه امکان گسترش روابط اقتصادی را برای شما فراهم می کند.

حمل و نقل و ترانزیت کالا به سوریه

شرکت بین المللی آکام امکان ارسال کالا و تجهیزات را از طریق هر 4 گزینه پیش رو داشته و با توجه به کالا و محموله صادراتی شما شرکت آکام بهترین گزینه را پیشنهاد داده و تا رسیدن محموله شما به مقصد در کنارتان خواهد بود.

کشور ما از 4 مسیر به کشور سوریه مرتبط است:

1) مسیر هوایی

2) از طریق کریدور دریایی بندرعباس – بندر لاذقیه

3) ترانزیت کالا از طریق مسیر زمینی

4) ترانزیت کالا از طریق کشور ترکیه

با ما در تماس باشید